Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Balustrady szklane

Szukamy nowoczesnej w formie balustrady na balkon? Nie wiemy jak zaaranżować wewnętrzne schody? A może chcemy w firmie oddzielić ciąg pieszy między poziomami zachowując pełną transparentność układu architektonicznego? Potrzebne jest estetyczne a jednocześnie bezpieczne zabezpieczenie tarasu? Te wszystkie problemy mają wspólne rozwiązanie. Są nim szklane balustrady i barierki z oferty Zakładu Szklarskiego Majster Glass.

Gdzie możemy stosować szklane balustrady?

Najkrótsza odpowiedź brzmi: wszędzie! Tak właśnie jest. Można je montować zarówno na zewnątrz jak i w środku budynków. Wykonane z hartowanego szkła, wyjątkowo wytrzymałego mechanicznie, sprawdzają się znakomicie zarówno w obiektach handlowych czy usługowych, biurach, urzędach czy budynkach użyteczności publicznej jak też w prywatnych domach i mieszkaniach. Lekka, transparentna forma nie ogranicza przestrzeni a nawet optycznie ją powiększa a ich estetyka dodaje budynkom i pomieszczeniom klasy.

Czy balustrady i barierki ze szkła są bezpieczne?

Lekkość i transparentność szklanych balustrad budzi często obawy o ich wytrzymałość. Zupełnie nieuzasadnione. Jako właśnie elementy zabezpieczające przy zmianie poziomów czy też chroniący przed wysokością podlegają restrykcyjnym normom budowlanym. Wykonywane są ze specjalnych gatunków szkła hartowanego praktycznie niewrażliwego na uszkodzenia mechaniczne. Bez względu na to, czy są to jedynie szklane wypełnienia, czy też szkło wolnostojące, tak skonstruowane balustrady zapewniają pełnię bezpieczeństwa osobom korzystającym ze schodów, tarasów czy balkonów.

Balustrady szklane w ofercie Zakładu Szklarskiego Majster Glass

Firma Majster Glass podejmuje się zrealizowania każdego projektu związanego ze szklanymi balustradami. Oferuje zarówno Wykonanie balustrad w których tafle szklane są wypełnieniem konstrukcji nośnej jak i konstrukcji samonośnych, tak zwanego szkła wolnostojącego – szyba zamontowana jest do podłoża wzdłuż dolnej krawędzi a jej zadaniem jest przenoszenie wszelkich obciążeń. Wszystkie projekty realizowane są indywidualnie, ”na wymiar”, zgodnie z życzeniami klientów, stosownie do warunków architektonicznych i całości aranżacji pomieszczeń czy budynków. Klient może wybrać kolor szkła, jego przepuszczalność świetlną. W gestii klienta czy też architekta wnętrz przygotowującego projekt leży wybór, czy mają być zastosowane gładkie tafle szklane czy też szkło o innej, bardziej skomplikowanej fakturze powierzchni.

Uwaga!

W dniach od 10.08.2020 do 14.08.2020 nasza firma będzie zamknięta.

Prosimy o uwzględnienie tego okresu w planowaniu odbioru i realizacji zamówień.

Dziękujemy serdecznie.