Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Blaty szklane

Zakład Szklarski Majster Glass wykonuje na zamówienie blaty szklane według indywidualnych projektów i koncepcji klienta. Takie blaty ze szkła stanowią doskonałe dopełnienie każdej aranżacji. Ich niepowtarzalny wygląd dodaje wnętrzu unikalności, charakteru i klasy. Dotyczy to zarówno blatów instalowanych na stołach i ławach w salonach i pokojach dziennych jak i blatów szklanych do kuchniach czy blatów pod umywalki w łazienkach.

Blaty szklane w ofercie firmy Majster Glass

Firma Majster Glass podejmuje się realizacji każdego projektu blatu szklanego dostarczonego przez klienta. Problemu nie stanowi ani rodzaj szkła konieczny do zastosowania, ani też wymagane techniki obróbki czy też kształt blatu i sposób zamocowania (podparcia). Na życzenie klienta firma wykonuje także kompletne stoły z nogami z drewna bądź stali nierdzewnej.

Blaty mogą być bezbarwne lub ze szkła kolorowego, na ich powierzchniach metodą piaskowania można wykonać niepowtarzalne wzory i ornamenty. Szczególnie miejsce w ofercie Majster Glass zajmują blaty wykonane metodą fusingu czyli łączenia w wysokiej temperaturze różnych gatunków szkła o odmiennych kształtach, barwie i przejrzystości. To najefektowniejsze z oferowanych przez firmę rozwiązań, dające całkowicie niepowtarzalny rezultat.