Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Drzwi szklane

Coraz częściej przy aranżowaniu wnętrz naszych domów, mieszkań czy też biur odchodzimy od tradycyjnych rozwiązań i decydujemy się na realizację śmiałych i nowoczesnych koncepcji z użyciem wcześniej nie stosowanych w budownictwie materiałów. Odpowiedzią na ten trend w ofercie firmy Majster Glass są, między innymi, drzwi ze szkła hartowanego. Dostępne są szklane drzwi wewnętrzne zarówno uchylne jak i przesuwne, drzwi ze szkła do łazienek i kabin prysznicowych. Wszystkie te rozwiązania realizowane są na wymiar, według indywidualnych projektów.

Drzwi szklane to bardzo atrakcyjny dodatek do każdego pomieszczenia. Pasują niemal wszędzie, łatwo zamontować je w ramach dowolnego typu. Dzięki wykonaniu z hartowanego szkła są także odporne. Szkło hartowane wyróżnia się nieprzeciętną trwałością. Tafla takiego szkła jest oporna na uderzenia i ugięcia. Dodatkową zaletą szkła hartowanego jest jego bezpieczeństwo. Nie tłucze się ono, a kruszy na drobne kawałki, bez pozostawiania ostrych odłamków. Jest ono częstym wyborem także ze względu na możliwość wprowadzenia większej ilości światła do wnętrz.

Drzwi szklane na wymiar

Trudno nie wspomnieć o walorach estetycznych drzwi ze szkła. Wyglądają one bardzo elegancko i stają się pięknym elementem wykończenia każdego wnętrza. Szczególnie polecane są do pomieszczeń w nowoczesnym stylu, zarówno domowych, jak i biurowych. Doskonale sprawdzają w się tzw. open space, stanowiąc barierę akustyczną, a jednocześnie wprowadzając nastrój otwartości i współpracy. Oferujemy również drzwi szklane na wymiar w bardziej klasycznym wydaniu, z ornamentami lub wytłaczaną powierzchnią. Tradycyjne wnętrza zyskują dzięki szklanym elementom, które pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również doświetlającą.

Drzwi szklane do łazienki

Drzwi szklane znacznie rozjaśniają wnętrza, zwłaszcza te, w których nie ma okien. Dlatego tak popularne stały się drzwi szklane do łazienki, ponieważ w wielu mieszkaniach i domach pomieszczenia te są dość ciemne. Szkło hartowane przepuszcza światło z innych pomieszczeń, jednocześnie zapewniając wystarczający poziom intymności mieszkańcom. W łazienkach sprawdzają się również drzwi szklane przesuwne, które montowane są przy wejściu do kabiny prysznicowej, ze względu na ich trwałość i łatwość czyszczenia. Drzwi szklane prysznicowe optycznie powiększają małe wnętrza łazienek i nadają im przejrzystości.

Dostępne w naszej ofercie drzwi występują w wersjach:

  • przejrzystych,
  • matowych,
  • piaskowanych,
  • w różnych kolorach.

Szkło hartowane zespolone oraz szkło hartowane laminowane zastosowane do tworzenia naszych drzwi pozwala na uzyskanie wyjątkowej trwałości, izolacji temperaturowej, ochrony akustycznej i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć naszych wybranych realizacji dla klientów indywidualnych oraz firm. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub e-mailem podanym w zakładce kontakt.