Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Lustra z montażem – unikalna dekoracja, Wrocław

Zastanawiasz się, czy istnieje sposób, który za pomocą jednego elementu nada wnętrzu unikalny, osobisty charakter, tchnie w nie życie, doda klasy i wyjątkowości oraz nutki artyzmu? Oczywiście! Z pomocą przychodzą designerskie, unikalne i robione według indywidualnego projektu lustra z montażem, w ramach z topionego szkła.

Firma MAJSTER GLASS może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wyrobie szklanych elementów wyposażenia wnętrz. W ofercie znajdują się między innymi najwyższej jakości lustra z montażem, wytwarzane na wymiar. Dlaczego warto postawić na nasze rozwiązania? Zapewniamy oryginalny design wszystkich produktów, bez względu na to, czy są to lustra, czy też panele kuchenne. Każdy element jest wykańczany z największą dokładnością i starannością.

Zajmujemy się także wytwarzaniem wszelkiego rodzaju luster na wymiar, dostosowanych do potrzeb i życzeń Klientów. Podejmujemy się realizacji każdego dostarczonego projektu, ale też oferujemy własne pomysły, doradzając przy ostatecznych ustaleniach, tak by zamówione wyroby nie tylko miały niepowtarzalny wygląd, ale także były harmonijnym uzupełnieniem aranżacji pomieszczenia, do którego są przeznaczone.

Co jeszcze wyróżnia nasze wyroby?

O unikalności i wyjątkowym wzornictwie oferowanych wyrobów decyduje to, że podczas ich produkcji stosujemy metodę fusing. Polega ona na łączeniu ze sobą różnych gatunków szkła w wysokich temperaturach, co pozwala uzyskać najrozmaitsze szklane wzory i kształty, czyniąc wyroby niepowtarzalnymi. Śmiało możemy powiedzieć, że ramy czy tafle luster wykonane w metodzie fusing to już nie rzemiosło, a dzieła sztuki.

Wszystkie oferowane lustra z montażem są wykonywane ze szkła hartowanego. Co to oznacza? Charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w porównaniu do innych modeli luster znajdujących się na rynku. Zwiększa to ich trwałość i praktycznie do zera redukuje możliwość nieszczęśliwych wypadków.

Uwaga! Na proponowane lustra nie obowiązuje stały cennik. W przypadku każdego projektu ich cena jest określana indywidualnie.