Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Lustra na wymiar

Czy istnieje sposób, by dodając tylko jeden element wystroju nadać wnętrzu unikalny, osobisty charakter, tchnąć w nie życie, dodać klasy i wyjątkowości oraz nutki artyzmu? Oczywiście! Wystarczy zamówić w Pracowni Szklarskiej Majster Glass designerskie, unikalne, robione według indywidualnego projektu lustro w ramach z topionego szkła.

Lustra ze szkła topionego w ofercie firmy Majster Glass

Firma Majsterglass może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wyrobie szklanych elementów wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znajdują się między innymi najwyższej jakości lustra na wymiar. Dlaczego warto wybrać nasze lustra? Pierwszym aspektem, na który najczęściej zwracają uwagę nasi klienci jest oryginalny design naszych produktów. Dotyczy to również tworzonych przez nas luster.

Pracownia szklarska Majsterglass zajmuje się wytwarzaniem wszelkiego rodzaju, dostosowanych do potrzeb i życzeń klientów, luster na wymiar. Podejmujemy się realizacji każdego projektu dostarczonego przez klienta, oferujemy własne pomysły, doradzamy klientom przy projekcie i wyborze tak, by zamówione lustro nie tylko posiadało niepowtarzalny wygląd ale także w pełni harmonizowało z aranżacją pomieszczenia do którego jest przeznaczone.

Co jeszcze charakteryzuje lustra na wymiar, które można zamówić w naszym zakładzie szklarskim?

O unikalności i wyjątkowym wzornictwie naszych wyrobów decyduje to, że podczas produkcji luster stosujemy metodę o nazwie fusing. Metoda ta polega na łączeniu ze sobą różnych gatunków szkła w wysokich temperaturach. W wyniku tej operacji uzyskuje się najrozmaitsze szklane wzory i kształty. Daje to niepowtarzalność naszym wyrobom. Ramy czy tafle luster wykonane w metodzie fusing to już nie rzemiosło, a dzieła sztuki.

Wszystkie lustra, znajdujące się w naszej ofercie, zostały wykonane ze szkła hartowanego. Co to oznacza? Takie lustra charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w porównywaniu do innych modeli luster znajdujących się na rynku. Zwiększa to ich trwałość i praktycznie do zera redukuje możliwość nieszczęśliwych wypadków.

Uwaga! Na wytwarzane przez nas lustra nie obowiązuje stały cennik. Cena lustra określana jest indywidualnie w przypadku każdego projektu.