Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Szklane kabiny prysznicowe

Zakład szklarski Majster Glass oferuje nowoczesne kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego. Dostępne są zarówno szklane kabiny z brodzikiem, jak i rozwiązania z odpływem liniowym. Wszystkie kabiny wykonywane są na wymiar, według indywidualnych projektów odpowiadających zarówno konkretnym uwarunkowaniom przestrzennym jak i całości aranżacji łazienki.

Bezpieczeństwo i piękny wygląd

Szkło hartowane jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie szczególne znaczenie ma bezpieczeństwo. Kabiny prysznicowe ze szkła laminowanego hartowanego łączą w sobie jednocześnie trwałość i atrakcyjny wygląd. Hartowanie sprawia, że szkło staje się odporne na uderzenia i naprężenia, a laminowanie pozwala umieścić między dwoma szklanymi taflami dowolne grafiki lub inne materiały dekoracyjne. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektów odpowiadających każdym upodobaniom i dopasowanych do każdego wnętrza. Szkło przezroczyste, matowe, z wzorami piaskowanymi, pofałdowaną powierzchnią, w dowolnej kolorystyce – to tylko niektóre z możliwości.

Zapraszamy do przejrzenia galerii prezentującej niektóre ze zrealizowanych przez nas kabin prysznicowych. W razie pytań prosimy o kontakt – liczymy, że uda nam się wdrożyć Państwa wyobrażenia o idealnej kabinie prysznicowej w życie.