Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Panele Szklane. Ekrany ze szkła do kuchni i łazienki

Czy przy aranżacji kuchni skazani jesteśmy na, wydawało by się nieśmiertelny, szalik z tradycyjnych płytek ceramicznych? Oczywiście nie! Możemy wybrać oferowane przez Zakład Szklarski Majster Glass szklane panele kuchenne. Takie ekrany kuchenne ze szkła hartowanego nadadzą naszej kuchni niepowtarzalny i unikalny charakter, dodadzą jej elegancji i klasy.

Zalety szklanych paneli kuchennych

Tak, jak wszystkie wyroby ze szkła hartowanego, szklane panele i ekrany kuchenne odznaczają się wyjątkową odpornością na urazy mechaniczne. Są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Nawet gdy zostaną stłuczone, rozpadają się na drobne, nieostre kawałki. Gładka powierzchnia paneli ułatwia zaś utrzymanie czystości.
Głównym atutem paneli i ekranów ze szkła są jednak ich szeroko pojmowane właściwości dekoracyjne. Dzięki praktycznie nieograniczonej ilości dostępnych do zastosowania wzorów mamy możliwość idealnego doboru paneli do całości aranżacji kuchni czy łazienki. Dotyczy to zarówno paneli z grafiką jak i ekranów wykonanych z samego szkła.
Zgodność z koncepcją aranżacyjną to jedno. Sam efekt wizualny jest nie mniej istotny. Dzięki zastosowaniu unikalnych wzorów nasza kuchnia nabiera niepowtarzalności, indywidualnego charakteru. A także klasy. Ograniczony asortyment płytek ceramicznych tego nie zapewni.

Szklane panele i ekrany do kucheni i łazienki w ofercie firmy Majster Glass

Firma Majster Glass oferuje wszystkie typy ekranów i paneli ze szkła na ściany kuchni i łazienek. Dostępne są panele z grafiką oraz panele jednokolorowe, zarówno nieprzeźroczyste jak i transparentne.

Panele szklane ze zdjęciem (grafiką)

Wykonane są z transparentnego szkła hartowanego pod którym umieszczony jest nadrukowany na folii wybrany przez klient motyw graficzny lub zdjęcie. Klient może zdecydować się na któryś z dostępnych w katalogu firmy wzorów bądź też wybrać motyw samemu. Wystarczy wejść na stronę fotolia.com i wybrać odpowiednie zdjęcie. Jeżeli jesteśmy niezdecydowani a projekt kuchni czy też łazienki nie podsuwa konkretnych rozwiązań, specjaliści z Majster Glass chętnie pomogą przy wyborze najbardziej odpowiedniego do danej aranżacji motywu.
Poza zdjęciami i motywami graficznymi klient może wybrać także tło imitujące teksturę muru, cegły, płótna czy też drewna.

Panele i ekrany ze szkła barwionego

Oferta Zakładu Szklarskiego Majster Glass zawiera także panele ze szkła barwionego (hartowany lacobel). Firma podejmuje się uzyskania dowolnego koloru szkła zgodnie z życzeniem klienta. Klient wybierać może z praktycznie nieograniczonej palety barw dostępnej w siedzibie firmy. Oczywiście Majster Glass zapewnia w tym względzie fachowe doradztwo.

Uwaga:
Panele i ekrany szklane można zamówić przysyłając jedynie wymiary i numer katalogowy motywu zdjęciowego. Firma Majster Glass poleca jednak inne rozwiązanie, polegające na wcześniejszym skonsultowaniu się ze specjalistami z firmy. Wtedy klient zapewnione ma fachowe doradztwo co do wyboru najlepszego dla danego pomieszczenia i aranżacji rozwiązania, szczegółowy pomiar a na końcu profesjonalny montaż. Szczególnie ten ostatni, by uzyskać w stu procentach zamierzony efekt wymaga specjalistycznych umiejętności, profesjonalnej wiedzy i doświadczenia.

 

Polecamy

Szyby kuchenne na ścianę

Panele szklane dekoracyjne

Ekrany szklane kuchenne i łazienkowe