Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Panele kuchenne – idealne również do łazienki

Wydawać by się mogło, że przy aranżowaniu kuchni jedynym wyborem są nieśmiertelne płytki ceramiczne. Nic bardziej mylnego. W przygotowanej ofercie znajdują się panele kuchenne, czyli ekrany kuchenne ze szkła hartowanego, które nadadzą kuchni niepowtarzalny i unikalny charakter, a jednocześnie dodadzą jej elegancji i klasy.

Tak, jak wszystkie wyroby ze szkła hartowanego, w tym balustrady szklane, panele kuchenne ze szkła odznaczają się wyjątkową odpornością na urazy mechaniczne. Są całkowicie bezpieczne dla użytkowników – nawet, gdy zostaną stłuczone, rozpadają się na drobne, nieostre kawałki. Ich gładka powierzchnia ułatwia zaś utrzymanie czystości.

Głównymi atutami paneli i ekranów są szeroko pojmowane właściwości dekoracyjne. Dzięki praktycznie nieograniczonej ilości dostępnych do zastosowania wzorów zapewniamy możliwość idealnego ich doboru do aranżacji kuchni czy łazienki. Dotyczy to zarówno wersji z grafiką, jak i ekranów wykonanych z samego szkła.

Zgodność z koncepcją aranżacyjną to jedno. Nie mniej ważny jest uzyskiwany efekt wizualny. Zastosowanie unikalnych wzorów sprawia, że kuchnia nabiera niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru, a także klasy. Ograniczony asortyment płytek ceramicznych tego nie zapewni.

Panele ze szkła nie tylko do kuchni

Firma MAJSTER GLASS oferuje wszystkie typy ekranów i paneli ze szkła na ściany kuchni i łazienek. Dostępne są panele z grafiką oraz panele jednokolorowe, nieprzeźroczyste, jak i transparentne.

Panele szklane z grafiką są wykonane z transparentnego szkła hartowanego, pod którym jest umieszczony nadrukowany na folii, wybrany przez Klienta motyw graficzny lub zdjęcie. Zamawiający może wybrać zdjęcie dostępne w firmowym katalogu wzorów bądź też dostarczyć własny motyw. Wystarczy wejść na stronę fotolia.com i znaleźć odpowiednie zdjęcie. Osobom niezdecydowanym zapewniamy pomoc specjalistów, którzy chętnie podpowiedzą motywy dopasowane do konkretnych aranżacji.

Istnieje również możliwość wybrania tła imitującego teksturę muru, cegły, płótna czy też drewna.

Wyroby ze szkła barwionego

W asortymencie zakładu znajdują się także panele ze szkła lakierowanego (hartowany lacobel). Podejmujemy się uzyskania dowolnego koloru szkła zgodnie z życzeniem Klienta, który odpowiednią barwę może wybrać z praktycznie nieograniczonej palety wzorów. W tym zakresie również zapewniamy fachowe doradztwo.

Uwaga:

Istnieje możliwość zamówienia paneli kuchennych i ekranów po przesłaniu jedynie wymiarów i numeru katalogowego motywu zdjęciowego. Chcąc mieć pewność, że wybrane rozwiązanie jest tym właściwym, zalecamy wcześniejsze skonsultowanie się ze specjalistami, którzy świadczą fachowe doradztwo w dopasowaniu elementów do aranżacji rozwiązań. Poza pomocą w doborze paneli wykonujemy fachowy pomiar i profesjonalny montaż, które pozwalają uzyskać zamierzone efekty.