Tel: +48 (71) 346 61 61
Kom: 602 654 524
biuro@majsterglass.pl

Obróbka szkła

MAJSTER GLASS to firma, która zajmuje się kompleksową obróbką szkła. Naszym klientom dostarczamy szeroką ofertę usług, jeżeli jednak zdarzy się, że w przygotowanym katalogu nie znajdzie się to, czego potrzebuje zamawiający – nic straconego. Chętnie realizujemy także zlecenia indywidualne, według unikalnych projektów, opracowanych stosownie do potrzeb i wymagań Klienta.

Nasze produkty doceniło już wielu Klientów, nie tylko z Wrocławia, ale też całej Polski i z zagranicy. Podejmujemy się realizacji projektów dostarczanych przez Klienta, ale tworzymy też nowe. Służymy również radą i doświadczeniem, wspierając Klientów w opracowaniu koncepcji wybranych aranżacji.

 

Specjalizujemy się w technologii bezramowej, czyli wykonywaniu zabudowy ze szkła hartowanego z zastosowaniem okuć. Oferujemy m.in.:

 

Ponadto wykonujemy:

 • lustra o dowolnych kształtach,
 • szkło meblowe, blaty hartowane, stoły wraz z nogami z drewna lub stali,
 • elementy szkła ozdobnego, czyli szkła wytapianego z zastosowaniem na wszelkiego rodzaju przeszklenia pełniące funkcję dekoracji,
 • ramy do luster za szkła topionego o dowolnych kształtach i kolorach,
 • umywalki szklane, blaty pod umywalki,
 • kompleksową obróbkę szkła płaskiego,
 • piaskowanie (wzory, loga),
 • wiercenie otworów o dowolnej średnicy,
 • wycinanie okienek kaskowych,
 • laminowanie (żywicowanie) szkła z zastosowaniem jako szkło bezpieczne, kuloodporne,
 • sitodruk na szkle,
 • klejenie szkła metodą UV,
 • szkło gięte, gięte hartowane,
 • zespalanie szkła.

 

Do kogo kierowana jest oferta MAJSTER GLASS?

Jako szklarze z pasją do pracy, ofertę kierujemy do ludzi ceniących piękno szkła, odważnych i otwartych na nowe koncepcje aranżacji wnętrz. Do współpracy zachęcamy też tych Klientów, którzy poprzez wygląd mieszkania, domu czy biura pragną podkreślić swoją osobowość, indywidualizm, oryginalność. Nie tylko miłośnicy nowoczesnego designu znajdą coś dla siebie w przygotowanych propozycjach. Odpowiednie zaprojektowanie poszczególnych elementów sprawia, że mogą być one wykorzystywane również w tradycyjnych aranżacjach.

Motorem napędowym dla nas są coraz to nowsze i trudniejsze wyzwania, których realizacja daje nam nie tylko ogrom satysfakcji z osiągania planowanych efektów, ale też dostarcza energię do dalszej, jeszcze lepszej pracy. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami i projektantami wnętrz – cenimy ich nowatorskie pomysły i projekty. Realizacja nawet tych najtrudniejszych będzie dla nas prawdziwą przyjemnością.

 

Co nas wyróżnia?

Nowatorstwo stosowanych technologii to nie jedyna cecha wyróżniająca nasze prace na rynku. Nie mniej istotny jest niepowtarzalny design realizowanych zleceń. Indywidualnie opracowane niebanalne projekty, dostosowane do całości planowanej aranżacji, w połączeniu z osiąganym latami mistrzostwem wykonania składają się na piękno i unikatowość wyrobów. Przykładem mogą być lustra ze szkła topionego, umieszczone w ramach. Niepowtarzalne, wykonane w technologii fusing, zdaniem większości Klientów przekroczyły już granicę oddzielającą prawdziwą sztukę od zwykłego rzemiosła.

Szkło z roku na rok staje się coraz bardziej popularne i można rzec, że jest wyznacznikiem nowatorskich wnętrz. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego monitorujemy i kontrolujemy na bieżąco postępy technologii w tej branży i czerpiemy inspirację z najlepszych źródeł. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej jakości usług Klientom. Gwarantujemy to dzięki wieloletniej praktyce i dużemu doświadczeniu, a także nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Co więcej, zatrudnieni specjaliści chętnie powiększają zdobytą wiedzę podczas rozmaitych kursów i szkoleń, w których regularnie biorą udział.